loader image
0%
در حال بارگزاری مجله خبری باک

معرفی دوچرخه کوهستان برقی CNC eFanes 

کمپانی دوچرخه سازی آلوتک در آلمان به تازگی از جدیدترین محصول الکتریکی خود رونمایی کرده است. ما نیز، در این مقاله به معرفی دوچرخه کوهستان برقی CNC eFanes می پردازیم.

معرفی دوچرخه کوهستان برقی CNC eFanes 

معرفی دوچرخه کوهستان CNC eFanes

دوچرخه الکتریکی CNC eFanes در حدود ۲۱ کیلوگرم وزن دارد که این وزن شامل بدنه دوچرخه، ترمزها و باتری است. کل بدنه آن از آلیاژ آلومینیوم (ترکیب آلومینیوم، منیزیم و سیلیکون) ساخته شده و استفاده از این آلیاژ در قاب به سبک وزنی این دوچرخه کمک بسیاری کرده.

بدنه و مشخصات فنی

طبق گزارش کمپانی آلوتک قاب CNC eFanes یک تکه ساخته نشده. بلکه قطعات مختلف ابتدا فرزکاری  و سپس انتهای هر قسمت توسط جوش به سایر اجزا متصل شده است. همچنین اشاره شده که به منظور جلوگیری از خوردگی، عملیات جوشکاری در دمای پایین انجام گرفته. در نهایت نیز قسمت هایی که خط جوش داشته اند، صیقل داده شده اند. در سایر دوچرخه های تولید شده، قطعات بدنه توسط پیچ و مهره به هم وصل می شوند در حالیکه در روش اتصال با جوش، نیازی به پیچ و مهره نیست که این روش نقش بسزایی در پایین آوردن وزن کلی دوچرخه دارد.

معرفی دوچرخه کوهستان برقی CNC eFanes 

معرفی دوچرخه کوهستان CNC eFanes

 

دوچرخه برقی کوهستان CNC eFanes مجهز به یک موتور الکتریکی شیمانو و باتری ۵۰۴ وات است. این باتری تا ۶۳۰ وات ساعت قابل ارتقاست و با توجه به وزن سبک دوچرخه، این ظرفیت باتری بسیار ایده آل است.

CNC eFanes از سیستم تعلیق فاکس فلوت (Fox Float)  بهره می برد و سیستم انتقال قدرت الکتریکی آن بیسیم ۱۲ سرعته است. ترمزها نیز هیدرولیکی هستند و به منظور افزایش استحکام لاستیک ها از طوقه های کربنی DT ساخت سوییس در چرخ ها استفاده شده. اندازه این طوقه ها ۲۹ اینچ در جلو و ۲۷.۵ در عقب است و تایرهای Maxxis  بکار برده شده است.

قیمت دوچرخه کوهستان CNC eFanes  با مبلغی معادل ۶۳۰/۱۸ دلار آمریکا است قابل سفارش است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست