loader image
0%
در حال بارگزاری مجله خبری باک

رونمایی و معرفی ون الکتریکی آمازون

 کمپانی آمازون با انتشار عکس هایی از نخستین ون اختصاصی خود رونمایی کرد که توسط استارت آپ ریوین طراحی و ساخته شده. ون الکتریکی آمازون در سال ۲۰۲۱ به بازار خودرو سنگین آمریکا وارد خواهد شد. آمازون در مجموع ۱۰۰ هزار دستگاه را به کمپانی ریوین سفارش داده که تا سال ۲۰۳۰ تولید شوند. همچنین اعلام کرده که تا سال ۲۰۲۲ ده هزار دستگاه از این ون ها آماده تردد در جاده ها خواهند بود. رونمایی و معرفی ون الکتریکی آمازون  آینده حمل و نقل برقی کالا را متحول خواهد ساخت که در این سیر تحول، به رفاه رانندگان به عنوان محور اصلی پروسه کالا رسانی توجه ویژه ای شده.

رونمایی و معرفی ون الکتریکی آمازون

ون الکتریکی آمازون

امکانات

 آپشن هایی مانند سنسور های رانندگی بین خطوط، دستیار راننده در ترافیک و دوربین ۳۶۰ درجه از جمله امکانات به کار رفته در این خودرو است. علاوه بر این ها به منظور افزایش دید راننده شیشه جلو بزرگ طراحی شده. داخل کابین نیز در کنار سیستم تشخیص وضعیت آب و هوا، سیستم های بروز مسیریابی و تشخیص مسیرهای کم ترافیک نیز وجود دارد.

اتاقک نیز به گونه ای طراحی شده تا راننده بتواند از یک دریچه کوچک به قسمت بار دسترسی داشته باشد و در واقع بدون پیاده شدن از کابین به قسمت بار برود.  قسمت بار نیز شامل محفظه ای قفسه بندی شده است که دارای سه ردیف طویل برای نگهداری بسته ها است. روی بدنه نیز چراغ های هشدار کار گذاشته شده تا در هنگام ترمز، توسط خودروهای عقب قابل تشخیص باشند.

رونمایی و معرفی ون الکتریکی آمازون

مدیر عامل ریوین در توصیف ون برقی آمازون گفته است:

ون آمازون فقط یک وسیله نقلیه برقی نیست. بلکه یک وسیله نقلیه ایمن و مطمئن برای حمل بار و بسته هاست. ما در طراحی این ون به رفاه رانندگان توجه ویژه ای داشته ایم و کلیه مراحل از سوار شدن تا تحویل بسته ها را به دقت مورد بررسی قرار دادیم. قطعا این ون غول پیکر باری، یکی از راحت ترین وسایل برای تحویل کالاهای آمازون است.

مدیر ارشد آمازون نیز از گسترش زیر ساخت برای ایجاد ایستگاه های شارژ ون ها خبر داده و این ون ها را متحول کننده کیفیت کالا رسانی دانسته است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست