loader image
0%
در حال بارگزاری مجله خبری باک

بیبی بوگاتی دوم برقی

حدود یک سال پیش بوگاتی یک طرح مفهومی از خودرویی ارائه داد که یادآور یکی از محصولات تولیدی اش (Bugatti Type 35) در سال ۱۹۲۰ بود. اکنون این طرح به اجرا در آمده و بیبی بوگاتی دوم نام گرفته. این خودرو از نسخه قدیمی خود ۳۵ درصد کوچک تر است و برای افراد با جثه متوسط ساخته شده است. اعلام شده که بیبی بوگاتی برقی در سه مدل برای کودکان و نوجوانان تولید خواهد شد. قیمت خودرو بیبی بوگاتی در حدود ۳۴ هزار دلار در نظر گرفته شده است.

بیبی بوگاتی دوم برقی

بیبی بوگاتی دو الکتریکی

مشخصات فنی و بدنه

نسخه پایه (نوایس لیمیتد) مجهز به باتری ۴/۱ کیلو وات ساعتی با قدرت تولیدی ۵.۷ اسب بخار است. نهایت سرعت آن نیز ۴۵ کیلومتر بر ساعت اعلام شده. جنس مواد بکار رفته در آن نیز کامپوزیت می باشد. مدل دوم بیبی بوگاتی ویتس (Vitess) نام دارد و مجهز به باتری ۲.۸ وات ساعتی با قدرت ۱۳.۴ اسب بخار است. حداکثر سرعت آن نیز به ۷۰ کیلومتر بر ساعت می رسد.  مدل سوم آن که پورسنگ (Pursang) نام دارد از همه گران تر است. مشخصات فنی آن مشابه ویتس است ولی جنس بدنه اش از آلومینیوم دست ساز است که به مراتب سبکتر و مقاوم تر سایر مدل ها محسوب می شود. تمامی نسخه های بیبی بوگاتی دو دیفرانسیل عقب با لغزش نامحدود هستند. شعاع پیمایش آن ها در صورت شارژ کامل ۲۵ تا ۵۰ کیلومتر خواهد بود. این مسافت بسته به وزن راننده و نوع رانندگی متغیر است.

بیبی بوگاتی دوم برقی

بیبی بوگاتی ۲ برقی

قیمتی که برای نسخه پایه این مدل بوگاتی برقی در نظر گرفته شده ۳۴.۸۰۰ دلار است. قیمت خودرو بیبی بوگاتی نسخه ویتس هم ۵۰.۵۰۰ دلار و پورسنگ قیمتی معادل ۶۷.۵۰۰ دلار دارد. همچنین اعلام شده که تنها ۵۰۰ دستگاه از این خودرو تولید خواهد شد.

بازگشت به آگهی نامه رایگان و تخصصی باک (خرید و فروش ماشن، موتورسیکلت، دوچرخه، اسکوتر، اسکیت، قایق، موتور چهار چرخ، ماشین آلات صنعتی، ماشین سنگین و قطعات)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست