قوانین و مقررات

 

 

کاربر ارجمند

 

ضمن تقدیر و تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا قوانین مربوط به سایت را مطالعه کرده و با رعایت نمودن نکات ذکر شده تیم باک را در ارائه و بهبود خدمات بیشتر یاری فرمایید.

 

قوانین و شرایط

 

 1. کلیه آگهی ها مستلزم به تطابق با عرف و قوانین جمهوری اسلامی ایران هستند. بدیهی است توضیحات آگهی هایی که محتوای مجرمانه یا خلاف عرف داشته باشند، از سایت حذف خواهند شد.
 2. وبسایت باک، هیچ گونه مسئولیت و دخالتی بابت قیمت گذاری هایی که توسط آگهی دهندگان ارائه می شود، ندارد.
 3. مسئولیت ثبت و تایید صحت کلیه محتویات آگهی اعم از عناوین، مشخصات فنی، توضیحات و ... بر عهده آگهی دهنده است و وبسایت باک مسئولیتی در قبال آن ها ندارد.
 4. وبسایت باک تضمینی برای آگهی دهندگان ارائه نمی دهد. این سایت، هیچ نقشی در معاملات خرید و فروش ندارد و فقط نمایش دهنده آگهی های خرید و فروش انواع وسایل نقلیه می باشد. کلیه مسئولیت های انجام معامله بر عهده خود فروشنده و خریدار می باشد.
 5. در صورتیکه یک آگهی دهنده از عکس سایر آگهی ها استفاده کند و یا از توضیحات سایرین کپی برداری کند، محتوای تکراری بصورت اتوماتیک از سایت حذف خواهد شد.
 6. وبسایت باک هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و درست بودن کلیه اطلاعات تماس،شماره حساب، ایمیل، لینک های ارتباطی و شبکه های اجتماعی کاربران ندارد و تایید کلیه راه های ارتباطی بر عهده خود کاربر است. بدیهی است خریدار بایستی قبل از انجام هرگونه معامله و یا واریز وجه، از صحت اطلاعات ارائه شده توسط آگهی دهنده اطمینان حاصل کند و بالعکس.
 7. در صورتی که آگهی دهنده، وسیله نقلیه ای را آگهی کند که در تملکش نیست، وبسایت باک مشمول تبعات حقوقی پس از آن نیست و کلیه پیگیری های قانونی متوجه آگهی دهنده خاطی خواهد بود.
 8. ثبت آگهی در سایت باک برای آگهی دهنده، به منزله نمایش اطلاعات تماس وارده برای عموم است. لذا در صورت ایجاد مزاحمت، وبسایت باک مسئولیتی در این قبال ندارد.
 9. وبسایت باک، صحت هویت واقعی و اطلاعات وارد شده هیچ یک از کاربران را تایید نمی کند.
 10. با وجود اینکه سایت باک همواره در جهت صیانت از اطلاعات کاربران می کوشد، کاربران گرامی نیز باید در حفظ و نگهداری کلمه عبور خود کوشا باشند.
 11. سایت باک هیچ گونه نمایندگی یا دفاتر زنجیره ای ندارد. لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف در این زمینه از طریق فرم صفحه تماس با پشتیبانی ما را مطلع سازید.
 12.  کلمات نامناسب درعنوان و یا توضیحات آگهی بصورت خودکار از سیستم حذف می شود. همچنین کلیه غلط های املایی در آگهی ها اصلاح خواهند شد.
 13. به منظور حفاظت از حریم شخصی آگهی دهندگان محترم، پلاک هایی که در عکس خودروها و سایر وسایل نقلیه مشخص هستند، توسط سیستم بصورت خودکار محو می گردند.